İğneli Epilasyon Fiyatları Ne Kadar ?


İğneli Epilasyon Fiyatları Ne Kadar ?

İğneli epilasyon fiyatları konusuna karar verilirken şehir, semt ve doktorun uzmanlık durumu gibi değişik faktörlere göre fiyat farklılıklarına gidilmektedir. Fakat iğneli lazer epilasyon da fiyatı belirleyen en büyük etken yinede harcanan zamandır. Doktorun veya Lazer Epilasyon merkezinin kalitesi dakika bazlı fiyatın artmasına neden olur.

Birbirine çok uzak olmayan iğneli epilasyon fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları belirlenirken dakika baz alınır.

Yaptırdığınız yere göre dakika başı fiyatı: 1 veya 3 TL arasında değişir.

Örnek Fiyat

İşlem yüz için genellikle 20 dakika sürmektedir, Dakika kıl kökünün kalın veya ince olmasına göre belirlenmektedir. Bacaklarda veya koltuk altında dakika 30 ila 60 dakika olabilir. Dakika başı vereceğiniz ücretle kaç dakika kaldığınızı çarptığınızda ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz.

Yüz için iğneli eğilasyon yaptıran bir kişinin dakika başı 2 tl fiyatı olan bir yerle anlaştığını düşünelim ve işlem 25 dakika sürsün o zaman ödeyeceğiniz ücret 25 x 2 = 50 Tl seans başı olacaktır. Daha sonraki seanslarda süre kısalacağı için ödeyeceğiniz ücrette daha düşük olacaktır.

Kısaca şöyle özetleyebiliriz; iğneli epilasyon fiyatları fiyatları hakkında gerçekten bilgi sahibi olmak istiyorsanız yakınınızda bulunan lazer epilasyon merkezlerini aramalısınız. Burada belirtilen fiyatlar tahmini olarak sizlere yardımcı olmak amaçlıdır. Tam fiyatlar lazer epilasyon merkezlerinin belirlemiş olduğu kalite ve hizmet standartları gereği her sektörde olduğu gibi değişim göstermektedir. Farklı lokasyonlarda lazer epilasyon fiyatları sıklıkla değişim göstermektedir.

ETİKERLER
Yorum Yap